15 | Emily Gingrich, Gov. Mifflin | 33 | 14 | 80 |
| Acacia Rightmyer, Tulpehocken | 26 | 5 | 57 |
9 | Brinn McClennan, Wyomissing | 19 | 18 | 56 |
| Ivory Bailey, Wilson | 23 | 8 | 54 |
24 | Hannah Racis, Conrad Weiser | 20 | 10 | 50 |
24 | Nyssa Hughes, Brandywine Heights | 20 | 6 | 46 |
| Kailee Ziegler, Tulpehocken | 16 | 6 | 38 |
11 | Elke Caccihone, Wyomissing | 16 | 4 | 36 |
37 | Johnna Shank, Exeter | 15 | 4 | 34 |
2 | Jordan Neiheiser, Berks Catholic | 14 | 5 | 33 |
10 | Erica Winegardner, Brandywine Heights | 10 | 11 | 31 |
| Shannon O'Brien, Wilson | 14 | 2 | 30 |
| Tayler Jamison, Twin Valley | 13 | 4 | 30 |
| Jacque Rice, Wilson | 11 | 7 | 29 |
8 | Emily Stump, Wyomissing | 10 | 9 | 29 |
5 | Micah Miller, Wyomissing | 11 | 6 | 28 |
15 | Bella Abrams, Fleetwood | 10 | 8 | 28 |
15 | Mackenzie Kroekel, Berks Catholic | 10 | 7 | 27 |
| Karis Poore, Wilson | 10 | 6 | 26 |
| Rachel Hafer, Wilson | 9 | 6 | 24 |
14 | Allison Roman, Brandywine Heights | 10 | 4 | 24 |
6 | Haley Kubinak, Berks Catholic | 10 | 3 | 23 |
| Megan Jardine, Schuylkill Valley | 6 | 11 | 23 |
17 | Kailee Kramer, Oley Valley | 10 | 2 | 22 |
| Sophie Goad, Schuylkill Valley | 9 | 4 | 22 |
| Dylan Shipe, Tulpehocken | 4 | 13 | 21 |
| Myriah Troutman, Tulpehocken | 9 | 3 | 21 |
19 | Julianna Pierdomenico, Oley Valley | 9 | 3 | 21 |
32 | Maureen McGarry, Fleetwood | 9 | 3 | 21 |
7 | Kendall Galvin, Gov. Mifflin | 7 | 6 | 20 |
| Adeena Woodard, Kutztown | 9 | 0 | 18 |
2 | Meghan Sacco, Gov. Mifflin | 7 | 3 | 17 |
4 | Alyssa Riccione, Berks Catholic | 5 | 7 | 17 |
12 | Sienna Zittle, Gov. Mifflin | 7 | 2 | 16 |
11 | Michaela Moore, Conrad Weiser | 7 | 2 | 16 |
| Lauren Frantz, Tulpehocken | 8 | 0 | 16 |
| Victoria Stump, Tulpehocken | 6 | 3 | 15 |
8 | Hanna Perone, Fleetwood | 6 | 3 | 15 |
3 | Robin Erb, Oley Valley | 5 | 5 | 15 |
| Megan Murphy, Schuylkill Valley | 4 | 7 | 15 |
| Stevi Lukacz, Schuylkill Valley | 6 | 3 | 15 |
15 | Meagan Loos, Brandywine Heights | 4 | 7 | 15 |
| Alexis Troutman, Tulpehocken | 3 | 8 | 14 |
| Alexus Gant, Reading High | 6 | 2 | 14 |
20 | Stephanie Martin, Gov. Mifflin | 6 | 2 | 14 |
1 | Courtney Dunn, Oley Valley | 6 | 2 | 14 |
12 | Hannah Stump, Fleetwood | 6 | 2 | 14 |
5 | Kennedy Lutz, Conrad Weiser | 5 | 3 | 13 |
18 | Ella Jones, Gov. Mifflin | 3 | 7 | 13 |
18 | Jessica Hallowell, Brandywine Heights | 5 | 3 | 13 |
17 | Abby Hughes, Exeter | 5 | 3 | 13 |
| Hannah Larkin, Wilson | 4 | 5 | 13 |
11 | Hailee Painter, Muhlenberg | 6 | 0 | 12 |
19 | Karis Pennington, Muhlenberg | 5 | 1 | 11 |
| Hannah Schumacher, Kutztown | 4 | 3 | 11 |
| Karina Naugle, Wilson | 4 | 3 | 11 |
13 | Maddie Faust, Exeter | 2 | 6 | 10 |
| Sydney Gundersen, Exeter | 5 | 0 | 10 |
25 | Rachel Zerbe, Conrad Weiser | 2 | 6 | 10 |
| Chrissy Smith, Twin Valley | 3 | 4 | 10 |
| Evangeline Silva, Reading High | 3 | 4 | 10 |
33 | Sarah Soffa, Brandywine Heights | 2 | 5 | 9 |
| Kirstyn Boltz, Schuylkill Valley | 4 | 1 | 9 |
28 | Lexi Gundersen, Exeter | 4 | 1 | 9 |
| Jessica Iezzi, Antietam | 4 | 0 | 8 |
| Emily Kaufmann, Wilson | 2 | 4 | 8 |
| Marie Nissen, Kutztown | 3 | 2 | 8 |
4 | Kaylyn Oxenreider, Fleetwood | 3 | 2 | 8 |
10 | Zoe Galvin, Gov. Mifflin | 3 | 2 | 8 |
38 | Janelle Gregro, Conrad Weiser | 3 | 2 | 8 |
21 | Jess Turco, Conrad Weiser | 3 | 2 | 8 |
10 | Shelby Vanderslice, Daniel Boone | 4 | 0 | 8 |
33 | Kelly Howiszak, Daniel Boone | 3 | 2 | 8 |
| Alex Garrett, Kutztown | 4 | 0 | 8 |
| Hayley McGlory, Wilson | 3 | 1 | 7 |
| Megan O'Brien, Wilson | 3 | 1 | 7 |
| Tara Kirk, Schuylkill Valley | 3 | 1 | 7 |
11 | Rachel Waits, Hamburg | 3 | 1 | 7 |
23 | Ashlyn Baisch, Muhlenberg | 3 | 1 | 7 |
| Megan Williams, Schuylkill Valley | 3 | 1 | 7 |
29 | Shannon Vail, Wyomissing | 1 | 5 | 7 |
34 | Alyssa Cuesta, Berks Catholic | 3 | 1 | 7 |
| Allison Kerber, Tulpehocken | 3 | 0 | 6 |
| Gabrielle Eddinger, Reading High | 3 | 0 | 6 |
3 | Miriam Gaona, Wyomissing | 3 | 0 | 6 |
15 | Elizabeth Tonneslan, Wyomissing | 3 | 0 | 6 |
| Amy Neumann, Kutztown | 2 | 2 | 6 |
| Meghan Motze, Antietam | 2 | 2 | 6 |
| Allison Wails, Wilson | 3 | 0 | 6 |
2 | Lindsey Spinka, Muhlenberg | 2 | 2 | 6 |
35 | Melissa Martin, Gov. Mifflin | 2 | 2 | 6 |
33 | Alicia Pursell, Hamburg | 3 | 0 | 6 |
22 | Sammy Settle, Daniel Boone | 3 | 0 | 6 |
27 | Holly Kissinger, Gov. Mifflin | 2 | 2 | 6 |
13 | Kera Breitenstein, Oley Valley | 3 | 0 | 6 |
| Meghan Horan, Twin Valley | 3 | 0 | 6 |
1 | Jennifer Thuss, Berks Catholic | 2 | 2 | 6 |
12 | Hailey Pfeiffenberger, Berks Catholic | 2 | 1 | 5 |
13 | Morgan Lutz, Berks Catholic | 1 | 3 | 5 |
31 | Courtney Moyer, Brandywine Heights | 2 | 1 | 5 |
| Alli Winslow, Schuylkill Valley | 2 | 1 | 5 |
28 | Dakota Dawson, Gov. Mifflin | 2 | 1 | 5 |
38 | Amanda Aulenbach, Oley Valley | 2 | 1 | 5 |
7 | Alyssa Piffer, Daniel Boone | 2 | 1 | 5 |
24 | Ashley Diehm, Fleetwood | 2 | 1 | 5 |
| Kiersten Kistler, Kutztown | 2 | 1 | 5 |
| Kelsi Tomassacci, Antietam | 2 | 1 | 5 |
16 | Cassidy Kuhn, Wyomissing | 2 | 1 | 5 |
14 | Jessy Moyer, Wyomissing | 2 | 0 | 4 |
36 | Lauryn Ashmon, Exeter | 2 | 0 | 4 |
| Dana Whitmoyer, Reading High | 2 | 0 | 4 |
9 | Jenna Strickler, Conrad Weiser | 2 | 0 | 4 |
2 | Victoria Liptak, Conrad Weiser | 2 | 0 | 4 |
9 | Kayla Daniels, Fleetwood | 2 | 0 | 4 |
5 | Elysia Wagner, Muhlenberg | 1 | 2 | 4 |
24 | Kelsey Cubero, Daniel Boone | 1 | 2 | 4 |
18 | Shelby Neiman, Oley Valley | 1 | 2 | 4 |
7 | Lauren Degler, Oley Valley | 2 | 0 | 4 |
14 | Stephanie Limanni, Gov. Mifflin | 2 | 0 | 4 |
| Hannah Techman, Twin Valley | 2 | 0 | 4 |
2 | Kirby Heagy, Brandywine Heights | 2 | 0 | 4 |
30 | Nikole Wetzel, Brandywine Heights | 2 | 0 | 4 |
8 | Meghan Higgins, Berks Catholic | 1 | 2 | 4 |
| Giselle Rojas, Reading High | 1 | 1 | 3 |
| Kaitlin Kirkwood, Twin Valley | 1 | 1 | 3 |
| Heather Green, Twin Valley | 1 | 1 | 3 |
| Megan Petro, Schuylkill Valley | 1 | 1 | 3 |
23 | Kristin Racis, Conrad Weiser | 1 | 1 | 3 |
23 | Lauren Schlegel, Fleetwood | 1 | 1 | 3 |
| Lauren Stephany, Schuylkill Valley | 1 | 1 | 3 |
| Krista Krumanocker, Kutztown | 1 | 1 | 3 |
18 | Erin Feryo, Exeter | 1 | 1 | 3 |
| Danielle Koller, Schuylkill Valley | 1 | 1 | 3 |
| Leah Dietrich, Kutztown | 1 | 1 | 3 |
| Gibson, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
10 | Morgan Shade, Exeter | 0 | 2 | 2 |
11 | Marissa Gottschall, Exeter | 1 | 0 | 2 |
| Riley Zuwiala, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Breanne Brown, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Amber Trexler, Kutztown | 1 | 0 | 2 |
| own goal , Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
| LeAnne Davis, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Carly Fogelman, Schuylkill Valley | 1 | 0 | 2 |
12 | Geni Brown, Exeter | 1 | 0 | 2 |
20 | Nadia Salter, Wyomissing | 1 | 0 | 2 |
22 | Tynesha Wallace, Wyomissing | 1 | 0 | 2 |
24 | Stephanie Kotula, Wyomissing | 0 | 2 | 2 |
31 | Skylar Weaver, Wyomissing | 0 | 2 | 2 |
| Leah Eshbach, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Brittany Ehrlich, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Kirsten Gorman, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
42 | Amanda Fellin, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
| Gabby Kurtz, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Taylor Boyer, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
27 | Lilia Greth, Berks Catholic | 0 | 2 | 2 |
25 | Mary Kroppe, Berks Catholic | 0 | 2 | 2 |
| Tatiana Rivera, Antietam | 1 | 0 | 2 |
11 | Shelbi Heffner, Fleetwood | 1 | 0 | 2 |
13 | Nicole Hughes, Fleetwood | 1 | 0 | 2 |
20 | Haley Schappell, Fleetwood | 1 | 0 | 2 |
12 | Lilianna Garcia, Muhlenberg | 1 | 0 | 2 |
28 | Lindsay Carl, Muhlenberg | 1 | 0 | 2 |
12 | Alexis Meals, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
| Amanda Rizzuti, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
26 | Nia Primus, Hamburg | 1 | 0 | 2 |
13 | Miranda Shollenberger, Hamburg | 1 | 0 | 2 |
6 | Rachel Szafranski, Hamburg | 1 | 0 | 2 |
| Bendigo, Schuylkill Valley | 1 | 0 | 2 |
| Emily Witman, Schuylkill Valley | 1 | 0 | 2 |
| Kylie Courtney, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Danni Cupo, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Julia Dorsheimer, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Rachel Forth, Twin Valley | 0 | 2 | 2 |
| Amanda Hegarty, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Delayna Witouski, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
5 | Emily Gralinski, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
6 | Leslie Soffa, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
7 | Brynn Weller, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
8 | Bailey Moser, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
9 | Meredith Grossman, Brandywine Heights | 0 | 2 | 2 |
20 | Symantha Stoudt, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
| Shelby Vanderslice, Daniel Boone | 1 | 0 | 2 |
34 | Mary Radocha, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
11 | Glenna Oram, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
5 | Diana Irineo, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
21 | Sydney Nies, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
| Selene Bazan, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
| Kitt Schoener, Wilson | 1 | 0 | 2 |
22 | Tori Albert, Berks Catholic | 0 | 1 | 1 |
14 | Margaret Daly, Berks Catholic | 0 | 1 | 1 |
11 | Rebekah Turbett, Brandywine Heights | 0 | 1 | 1 |
13 | Erica Winegardner, Brandywine Heights | 0 | 1 | 1 |
| Megan Ruoss, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
| Valeria Fernandez-Silva, Reading High | 0 | 1 | 1 |
| Brianna Storms, Twin Valley | 0 | 1 | 1 |
| Marisa Lizins, Twin Valley | 0 | 1 | 1 |
| Leah Anderson, Twin Valley | 0 | 1 | 1 |
| Marisa Brown, Twin Valley | 0 | 1 | 1 |
| Caitlyn Gannon, Schuylkill Valley | 0 | 1 | 1 |
1 | Danielle Bittner, Hamburg | 0 | 1 | 1 |
23 | Rebecca Fritz, Hamburg | 0 | 1 | 1 |
35 | Hailey Donahue, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
12 | Karissa Zechman, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
20 | Joelle Wysong, Oley Valley | 0 | 1 | 1 |
8 | Emma Jones, Gov. Mifflin | 0 | 1 | 1 |
13 | Allison Messer, Gov. Mifflin | 0 | 1 | 1 |
36 | Katlyn Foreman, Muhlenberg | 0 | 1 | 1 |
9 | Madison Koehler, Gov. Mifflin | 0 | 1 | 1 |
19 | Sarah Kurczewski, Gov. Mifflin | 0 | 1 | 1 |
| Charlotte Evans, Conrad Weiser | 0 | 1 | 1 |
22 | Holly Wagner, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
29 | Janelle Schlegel, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
26 | Andrea Murga, Berks Catholic | 0 | 1 | 1 |
| Jessica Koczot, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
| Nicole Mertz, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
| Alondra Velazquez, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
| Kristen Ziegler, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
| Kylie Johns, Schuylkill Valley | 0 | 1 | 1 |
33 | Heather Cregar, Exeter | 0 | 1 | 1 |
| Papoutsis, Wilson | 0 | 1 | 1 |
| Selena Ramirez, Reading High | 0 | 1 | 1 |