24 | Hannah Racis, Conrad Weiser | 23 | 11 | 57 |
| Elke Cacchione, Wyomissing | 24 | 5 | 53 |
| Tayler Jamison, Twin Valley | 21 | 10 | 52 |
8 | Emily Stump, Wyomissing | 15 | 17 | 47 |
24 | Shannon O'Brien, Wilson | 19 | 6 | 44 |
1 | Erika Miller, Schuylkill Valley | 16 | 10 | 42 |
27 | Kailee Ziegler, Tulpehocken | 17 | 6 | 40 |
33 | Sophie Goad, Schuylkill Valley | 16 | 6 | 38 |
31 | Rachel Hafer, Wilson | 15 | 7 | 37 |
2 | Myriah Troutman, Tulpehocken | 15 | 7 | 37 |
31 | Jennifer Martin, Gov. Mifflin | 15 | 7 | 37 |
10 | Erica Winegardner, Brandywine Heights | 15 | 3 | 33 |
35 | Melissa Martin, Gov. Mifflin | 11 | 10 | 32 |
10 | Shea Moyer, Wyomissing | 9 | 13 | 31 |
21 | Sienna Zittle, Gov. Mifflin | 12 | 4 | 28 |
15 | Bella Abrams, Fleetwood | 11 | 4 | 26 |
17 | Kailee Kramer, Oley Valley | 12 | 2 | 26 |
22 | TaCari Talford, Conrad Weiser | 10 | 5 | 25 |
11 | Michaela Moore, Conrad Weiser | 8 | 8 | 24 |
18 | Ella Jones, Gov. Mifflin | 8 | 8 | 24 |
5 | Micah Miller, Wyomissing | 8 | 7 | 23 |
11 | Hailee Painter, Muhlenberg | 10 | 1 | 21 |
9 | Kendra Benzel, Tulpehocken | 9 | 3 | 21 |
19 | Karina Naugle, Wilson | 8 | 4 | 20 |
9 | Mia Moyer, Wyomissing | 7 | 6 | 20 |
5 | Victoria Stump, Tulpehocken | 9 | 2 | 20 |
21 | Jess Turco, Conrad Weiser | 8 | 3 | 19 |
29 | Alexis Troutman, Tulpehocken | 8 | 2 | 18 |
9 | Dana Whitmoyer, Reading High | 9 | 0 | 18 |
14 | Cassie Zettlemoyer, Kutztown | 9 | 0 | 18 |
26 | Kayla Daniels, Fleetwood | 9 | 0 | 18 |
10 | Haley Kubinak, Berks Catholic | 8 | 2 | 18 |
4 | Alyssa Riccione, Berks Catholic | 6 | 5 | 17 |
| Chrissy Smith, Twin Valley | 8 | 1 | 17 |
5 | Kennedy Lutz, Conrad Weiser | 6 | 5 | 17 |
11 | Hayley McGlory, Wilson | 6 | 4 | 16 |
4 | Kaylyn Oxenreider, Fleetwood | 4 | 8 | 16 |
25 | Gabriella Rojas, Muhlenberg | 5 | 5 | 15 |
| Bethany Miller, Exeter | 7 | 1 | 15 |
| Alexa Rhoads, Daniel Boone | 6 | 2 | 14 |
26 | Nia Primus, Hamburg | 6 | 2 | 14 |
27 | Andrea Fink, Hamburg | 5 | 4 | 14 |
18 | Jessica Hallowell, Brandywine Heights | 6 | 2 | 14 |
7 | Adeena Woodard, Kutztown | 5 | 4 | 14 |
10 | Carly Mitchell, Fleetwood | 5 | 3 | 13 |
6 | Kirstyn Boltz, Schuylkill Valley | 5 | 3 | 13 |
10 | Megan Murphy, Schuylkill Valley | 4 | 5 | 13 |
20 | Alexus Gant, Reading High | 4 | 4 | 12 |
18 | Shelby Neiman, Oley Valley | 4 | 3 | 11 |
19 | Karis Pennington, Muhlenberg | 5 | 1 | 11 |
10 | Madison Van Duran, Kutztown | 5 | 1 | 11 |
8 | Hannah Larkin, Wilson | 5 | 1 | 11 |
12 | Lauren Frantz, Tulpehocken | 4 | 3 | 11 |
| Brianna Storms, Twin Valley | 4 | 2 | 10 |
| Gabby Kurtz, Twin Valley | 3 | 4 | 10 |
18 | Cierra Snyder, Wyomissing | 4 | 2 | 10 |
33 | Alicia Pursell, Hamburg | 2 | 5 | 9 |
31 | Christina Bowers, Wyomissing | 2 | 5 | 9 |
14 | Leah Eshbach, Wilson | 4 | 1 | 9 |
| Sydney Gundersen, Exeter | 3 | 3 | 9 |
20 | Caylee Lasko, Brandywine Heights | 4 | 1 | 9 |
7 | Kendall Galvin, Gov. Mifflin | 2 | 5 | 9 |
| Kylie Courtney, Twin Valley | 2 | 5 | 9 |
| Johnna Shank, Exeter | 3 | 3 | 9 |
| Marisa Lizins, Twin Valley | 4 | 0 | 8 |
| Megan Breidigan, Daniel Boone | 3 | 2 | 8 |
23 | LeAnne Davis, Wilson | 3 | 2 | 8 |
4 | Carly Pandit, Wilson | 4 | 0 | 8 |
12 | Natalie Turbett, Brandywine Heights | 2 | 4 | 8 |
31 | Kortney Rentschler, Fleetwood | 2 | 4 | 8 |
42 | Amanda Fellin, Berks Catholic | 2 | 4 | 8 |
7 | Miranda Rojas, Muhlenberg | 3 | 2 | 8 |
31 | Chyanne Lesher, Hamburg | 4 | 0 | 8 |
23 | Rebecca Fritz, Hamburg | 3 | 2 | 8 |
4 | Gabrielle Eddinger, Reading High | 3 | 1 | 7 |
| Erin Feryo, Exeter | 2 | 3 | 7 |
32 | Tara Kirk, Schuylkill Valley | 2 | 3 | 7 |
33 | Katelyn Quillman, Fleetwood | 1 | 5 | 7 |
8 | Sydney Lobb, Fleetwood | 3 | 1 | 7 |
27 | Holly Kissinger, Gov. Mifflin | 2 | 3 | 7 |
10 | Zoe Galvin, Gov. Mifflin | 2 | 3 | 7 |
22 | Sarah Stump, Kutztown | 2 | 3 | 7 |
| Miranda Majewski, Daniel Boone | 3 | 1 | 7 |
23 | Taylor Boyer, Tulpehocken | 2 | 3 | 7 |
23 | Kristin Racis, Conrad Weiser | 3 | 0 | 6 |
15 | Ivory Bailey, Wilson | 2 | 2 | 6 |
35 | Jade Hensinger, Kutztown | 3 | 0 | 6 |
26 | Andrea Murga, Berks Catholic | 2 | 2 | 6 |
7 | Brynn Weller, Brandywine Heights | 2 | 2 | 6 |
12 | Kaitlyn Showalter, Wilson | 2 | 2 | 6 |
14 | Emily Witman, Schuylkill Valley | 1 | 3 | 5 |
12 | Cassidy Kuhn, Wyomissing | 2 | 1 | 5 |
21 | Megan Jardine, Schuylkill Valley | 1 | 3 | 5 |
18 | Leah Dietrich, Kutztown | 2 | 1 | 5 |
12 | Paige Zittle, Gov. Mifflin | 2 | 1 | 5 |
| Karissa Zechman, Daniel Boone | 2 | 1 | 5 |
19 | Kylie Redcay, Conrad Weiser | 1 | 3 | 5 |
| Mackenzie Anton, Exeter | 2 | 1 | 5 |
32 | Brooke Boyer, Tulpehocken | 2 | 1 | 5 |
20 | Maura Knipple, Tulpehocken | 2 | 0 | 4 |
26 | Kitt Schoener, Wilson | 2 | 0 | 4 |
| Meghan Motze, Antietam | 2 | 0 | 4 |
6 | Emily Kaufmann, Wilson | 1 | 2 | 4 |
| Megan Miller, Brandywine Heights | 2 | 0 | 4 |
| Julia Dorsheimer, Twin Valley | 1 | 2 | 4 |
| Lauren Reightneour, Daniel Boone | 1 | 2 | 4 |
| Brianna Papoutsis, Wilson | 2 | 0 | 4 |
1 | Emily LeVan, Fleetwood | 2 | 0 | 4 |
1 | Christina Mitchell, Berks Catholic | 2 | 0 | 4 |
23 | Ariel Swanson, Berks Catholic | 1 | 2 | 4 |
15 | Elizabeth Tonneslan, Wyomissing | 2 | 0 | 4 |
24 | McKenna Brower, Wyomissing | 2 | 0 | 4 |
2 | Sierra Werley, Hamburg | 1 | 2 | 4 |
37 | Amanda Aulenbach, Oley Valley | 2 | 0 | 4 |
16 | Alondra Velazquez, Tulpehocken | 0 | 4 | 4 |
12 | Lilianna Garcia, Muhlenberg | 2 | 0 | 4 |
13 | Taylor Coleman, Berks Catholic | 1 | 1 | 3 |
12 | Rebecca Blatt, Hamburg | 1 | 1 | 3 |
5 | Molly Stoeber, Reading High | 1 | 1 | 3 |
3 | Robin Erb, Oley Valley | 1 | 1 | 3 |
77 | Erica Winegardner, Brandywine Heights | 1 | 1 | 3 |
16 | Valerie Warmkessel, Brandywine Heights | 1 | 1 | 3 |
22 | Sarah Soffa, Brandywine Heights | 1 | 1 | 3 |
1 | Madeleine Balestrier, Gov. Mifflin | 1 | 1 | 3 |
| Marley Putt, Twin Valley | 1 | 1 | 3 |
17 | Allyson Evans, Tulpehocken | 1 | 1 | 3 |
| Sammy Settle, Daniel Boone | 1 | 1 | 3 |
| Megan Ruoss, Daniel Boone | 1 | 1 | 3 |
22 | Selene Bazan, Tulpehocken | 1 | 1 | 3 |
13 | Kristen Ziegler, Tulpehocken | 0 | 3 | 3 |
3 | Stacy Martin, Tulpehocken | 1 | 1 | 3 |
7 | Kaitlyn Yoder, Tulpehocken | 1 | 1 | 3 |
3 | Christina Kohler, Conrad Weiser | 1 | 1 | 3 |
13 | Madison Gheer, Conrad Weiser | 1 | 1 | 3 |
17 | Julia Roque, Conrad Weiser | 1 | 0 | 2 |
4 | Elizabeth Ramsay, Conrad Weiser | 1 | 0 | 2 |
| Abby Hughes, Exeter | 1 | 0 | 2 |
| Ashley Hagerty, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
20 | Alyssa Charnoff, Conrad Weiser | 1 | 0 | 2 |
| Amber Ferreira, Exeter | 1 | 0 | 2 |
10 | Reiley Boyer, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
26 | Rebecca Pierson, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
| Calla Gibson, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Alyssa Piffer, Exeter | 1 | 0 | 2 |
| Victoria Waldman, Exeter | 0 | 2 | 2 |
| Papoutsis, Wilson | 1 | 0 | 2 |
| Michelle Cua, Wyomissing | 1 | 0 | 2 |
| Bailey Moser, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
| Valeria Fernandez-Silva, Reading High | 1 | 0 | 2 |
| Brittany Carroll, Daniel Boone | 1 | 0 | 2 |
| Taylor Carroll, Daniel Boone | 0 | 2 | 2 |
| Samantha DeLeon, Antietam | 1 | 0 | 2 |
| Delayna Witouski, Twin Valley | 1 | 0 | 2 |
| Emily Miller, Daniel Boone | 1 | 0 | 2 |
| Giovanna Slovik, Schuylkill Valley | 1 | 0 | 2 |
| Makenzie Witzel, Daniel Boone | 1 | 0 | 2 |
8 | Tori VanDuren, Kutztown | 1 | 0 | 2 |
6 | Ashley Donat, Kutztown | 1 | 0 | 2 |
16 | Erin Reilly, Gov. Mifflin | 1 | 0 | 2 |
19 | Megan Parks, Kutztown | 1 | 0 | 2 |
48 | Lauryn Yoder, Tulpehocken | 1 | 0 | 2 |
1 | Nicole Mertz, Tulpehocken | 0 | 2 | 2 |
17 | Madi Kistler, Kutztown | 1 | 0 | 2 |
8 | Sara Hoffman, Brandywine Heights | 0 | 2 | 2 |
23 | Alexandra Sterner, Brandywine Heights | 1 | 0 | 2 |
5 | Emily Gralinski, Brandywine Heights | 0 | 2 | 2 |
11 | Shelbi Heffner, Fleetwood | 1 | 0 | 2 |
22 | Hailey Pfeiffenberger, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
19 | Sarah Spitalnick, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
2 | Melissa Medina, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
27 | Lilia Greth, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
24 | Joelle Wysong, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
31 | Janet Peifer, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
3 | Guadalupe Flores, Reading High | 0 | 2 | 2 |
14 | Giselle Rojas, Reading High | 1 | 0 | 2 |
19 | Veronica Sosa Gutierrez, Reading High | 1 | 0 | 2 |
8 | Lauren Bittner, Hamburg | 1 | 0 | 2 |
21 | Jessica Prague, Wyomissing | 1 | 0 | 2 |
15 | Alyssa Cuesta, Berks Catholic | 1 | 0 | 2 |
2 | Meghan Havens, Muhlenberg | 0 | 2 | 2 |
35 | Brynna Haupt, Schuylkill Valley | 1 | 0 | 2 |
13 | Kera Breitenstein, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
16 | Kalli Floyd, Oley Valley | 1 | 0 | 2 |
17 | Ellen Hinsey, Antietam | 1 | 0 | 2 |
44 | Amanda Rizzuti, Oley Valley | 0 | 1 | 1 |
24 | Alysa Dugal, Berks Catholic | 0 | 1 | 1 |
36 | Katlyn Foreman, Muhlenberg | 0 | 1 | 1 |
7 | Chloe Stump, Wilson | 0 | 1 | 1 |
13 | Alexa Miller, Schuylkill Valley | 0 | 1 | 1 |
22 | Tynesha Wallace, Wyomissing | 0 | 1 | 1 |
10 | Rebecca Bittner, Hamburg | 0 | 1 | 1 |
7 | Aurora Alba, Wyomissing | 0 | 1 | 1 |
10 | Jessinia Torres Cruz, Reading High | 0 | 1 | 1 |
7 | Lauren Degler, Oley Valley | 0 | 1 | 1 |
12 | Alexis Meals, Oley Valley | 0 | 1 | 1 |
23 | Nina Rojas, Reading High | 0 | 1 | 1 |
32 | Glenna Oram, Berks Catholic | 0 | 1 | 1 |
12 | Katelyn Schoener, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
23 | Ashlyn Baisch, Muhlenberg | 0 | 1 | 1 |
9 | Jamie Harpel, Brandywine Heights | 0 | 1 | 1 |
20 | Haley Schappell, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
21 | Elaina Hawkins, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
24 | Ashley Diehm, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
26 | Lauren Schlegel, Fleetwood | 0 | 1 | 1 |
16 | Madison Sanders, Kutztown | 0 | 1 | 1 |
11 | Brittaney Moss, Kutztown | 0 | 1 | 1 |
12 | Abby McAteer, Kutztown | 0 | 1 | 1 |
13 | Whitney Davis, Kutztown | 0 | 1 | 1 |
25 | Dani Kauffman, Kutztown | 0 | 1 | 1 |
25 | Nikole Wetzel, Brandywine Heights | 0 | 1 | 1 |
| Brooke Moses, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
| Marissa Stevenson, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
| Yolanda Ortiz, Antietam | 0 | 1 | 1 |
| Caroline Kostlan, Daniel Boone | 0 | 1 | 1 |
| Regan Schwartz, Exeter | 0 | 1 | 1 |
| Amanda Hegarty, Twin Valley | 0 | 1 | 1 |
33 | Kyra Boyle, Wilson | 0 | 1 | 1 |
29 | Kristin Moyer, Conrad Weiser | 0 | 1 | 1 |
14 | Olivia Stephan, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
18 | Madison Miller, Tulpehocken | 0 | 1 | 1 |
| own goal , Tulpehocken | 0 | 0 | 0 |