Jon Angstadt, Holy Name | 24 | 213 | 122 | 78.2 | 22 | 570 | 23.8 |
Kody Godsey, Berks Christian | 20 | 131 | 98 | 70.0 | 44 | 404 | 20.2 |
Tyler Brooks, Daniel Boone | 29 | 199 | 119 | 69.2 | 0 | 517 | 17.8 |
Edward Early, Wyomissing | 24 | 162 | 92 | 65.2 | 8 | 424 | 17.7 |
Trenity Burdine, Reading High | 31 | 206 | 100 | 77.5 | 35 | 547 | 17.6 |
Alex Faust, Kutztown | 22 | 140 | 84 | 57.5 | 12 | 376 | 17.1 |
Marcus Dawkins, Central Catholic | 32 | 184 | 115 | 77.2 | 55 | 542 | 16.9 |
Josh Wheaton, Oley Valley | 22 | 140 | 55 | 58.5 | 11 | 346 | 15.7 |
Zach Zweizig, Wilson | 20 | 114 | 40 | 65.6 | 24 | 294 | 14.7 |
Avery Price, Muhlenberg | 25 | 133 | 66 | 57.4 | 22 | 356 | 14.2 |
Donovon Jack, Central Catholic | 32 | 172 | 91 | 74.6 | 0 | 435 | 13.6 |
Javar Colon, Gov. Mifflin | 22 | 97 | 81 | 68.6 | 23 | 299 | 13.6 |
Christian Burggraf, Muhlenberg | 22 | 100 | 56 | 68.3 | 33 | 294 | 13.4 |
Matt Weiser, Conrad Weiser | 12 | 68 | 24 | 60.0 | 0 | 160 | 13.3 |
Bo Comer, Fleetwood | 22 | 103 | 32 | 54.2 | 53 | 291 | 13.2 |
Tyler Woomer, Tulpehocken | 23 | 130 | 44 | 62.0 | 0 | 304 | 13.2 |
Cornell Yarde, Schuylkill Valley | 22 | 108 | 58 | 81.7 | 11 | 285 | 13.0 |
Matt Moyer, Conrad Weiser | 21 | 93 | 54 | 66.7 | 26 | 266 | 12.7 |
Scott Bennick, Conrad Weiser | 18 | 72 | 71 | 69.6 | 6 | 221 | 12.3 |
Daniel Klase, Berks Christian | 16 | 81 | 26 | 48.1 | 7 | 195 | 12.2 |
Kyle Isamoyer, Kutztown | 21 | 88 | 24 | 77.4 | 52 | 252 | 12.0 |
Jahron Mathies, Schuylkill Valley | 22 | 81 | 68 | 84.0 | 31 | 261 | 11.9 |
Billy Hartman, Antietam | 22 | 117 | 26 | 49.1 | 1 | 261 | 11.9 |
Corey Steele, Antietam | 24 | 105 | 24 | 57.1 | 47 | 281 | 11.7 |
Jordan Marshall, High Point | 21 | 81 | 50 | 72.5 | 33 | 245 | 11.7 |
Marvin Cottrell, Hamburg | 21 | 86 | 48 | 48.5 | 20 | 240 | 11.4 |
Eric Geedey, Twin Valley | 17 | 54 | 43 | 68.3 | 35 | 186 | 10.9 |
Ben Savidge, Exeter | 23 | 85 | 42 | 71.2 | 37 | 249 | 10.8 |
Zach Sitler, Brandywine Heights | 21 | 89 | 34 | 58.6 | 9 | 221 | 10.5 |
Justin Sowers, Daniel Boone | 28 | 114 | 56 | 74.7 | 9 | 293 | 10.5 |
Eric Sarra, Exeter | 22 | 69 | 72 | 79.1 | 16 | 227 | 10.3 |
Robert Fuller, Antietam | 24 | 96 | 43 | 58.9 | 13 | 247 | 10.3 |
Lauren Heliger, Berks Christian | 1 | 3 | 4 | 66.7 | 0 | 10 | 10.0 |
Jereme Good, Wilson | 29 | 129 | 28 | 50.0 | 0 | 286 | 9.9 |
Tyler Beck, Wilson | 29 | 101 | 77 | 57.9 | 3 | 282 | 9.7 |
Reed Kopp, Hamburg | 15 | 45 | 42 | 63.6 | 13 | 145 | 9.7 |
Doug Krouse, Oley Valley | 22 | 73 | 39 | 79.6 | 27 | 212 | 9.6 |
John King, Gov. Mifflin | 22 | 79 | 52 | 48.1 | 0 | 210 | 9.5 |
Yamil Echavarria, Reading High | 31 | 116 | 35 | 49.3 | 24 | 291 | 9.4 |
David McCoy, Wyomissing | 24 | 78 | 38 | 63.3 | 29 | 223 | 9.3 |
Tray Lias, Tulpehocken | 23 | 71 | 23 | 67.6 | 46 | 211 | 9.2 |
Josh Kurtz, Twin Valley | 22 | 64 | 68 | 73.9 | 4 | 200 | 9.1 |
Marquis Marshall, Central Catholic | 32 | 120 | 34 | 59.6 | 15 | 291 | 9.1 |
Matt Seifert, Exeter | 21 | 75 | 40 | 42.6 | 0 | 190 | 9.0 |
Derek Gaul, Schuylkill Valley | 21 | 65 | 41 | 78.8 | 14 | 185 | 8.8 |
Jimmy O'Leary, Gov. Mifflin | 22 | 81 | 30 | 61.2 | 0 | 192 | 8.7 |
Peiffer, Berks Christian | 17 | 53 | 28 | 62.2 | 14 | 148 | 8.7 |
Zach Jeznach, Gov. Mifflin | 23 | 57 | 53 | 79.1 | 30 | 197 | 8.6 |
Sam Marrella, Wilson | 28 | 84 | 30 | 69.8 | 31 | 233 | 8.3 |
Nick Slamon, Exeter | 23 | 66 | 39 | 70.9 | 18 | 189 | 8.2 |
Xavier Mumford, Reading High | 30 | 90 | 65 | 56.0 | 0 | 245 | 8.2 |
Seth Reigner, High Point | 21 | 67 | 27 | 50.9 | 5 | 168 | 8.0 |
John Davis, Daniel Boone | 29 | 78 | 38 | 82.6 | 37 | 231 | 8.0 |
Zachery Carles, Tulpehocken | 23 | 72 | 23 | 47.9 | 16 | 183 | 8.0 |
Andrew Day, Antietam | 13 | 44 | 15 | 46.9 | 0 | 103 | 7.9 |
Brett Simmons, Daniel Boone | 29 | 78 | 34 | 75.6 | 37 | 227 | 7.8 |
David Moseley, Brandywine Heights | 21 | 57 | 28 | 66.7 | 21 | 163 | 7.8 |
Joe Rys, Central Catholic | 31 | 93 | 30 | 54.5 | 17 | 236 | 7.6 |
Connor Corson, Twin Valley | 22 | 58 | 45 | 56.3 | 2 | 163 | 7.4 |
Ethan McGlinsey, Fleetwood | 22 | 58 | 24 | 47.1 | 22 | 162 | 7.4 |
Colby Kutz, Holy Name | 24 | 64 | 18 | 58.1 | 30 | 176 | 7.3 |
Chad Dilworth, High Point | 21 | 55 | 22 | 53.7 | 20 | 152 | 7.2 |
Nate Miller, Schuylkill Valley | 22 | 59 | 16 | 55.2 | 25 | 159 | 7.2 |
Shawn Marburger, Twin Valley | 22 | 57 | 39 | 55.7 | 4 | 157 | 7.1 |
Hayden Lee, Antietam | 24 | 59 | 27 | 77.1 | 26 | 171 | 7.1 |
Wes Estock, Muhlenberg | 23 | 58 | 30 | 56.6 | 14 | 162 | 7.0 |
Tae Huffman, Reading High | 31 | 78 | 55 | 68.8 | 6 | 217 | 7.0 |
Kevin Riccio, Daniel Boone | 29 | 68 | 66 | 79.5 | 0 | 202 | 7.0 |
Alex Whitmoyer, High Point | 21 | 56 | 13 | 52.0 | 21 | 146 | 7.0 |
Brad Smith, Twin Valley | 22 | 59 | 28 | 65.1 | 6 | 152 | 6.9 |
Patrick Walker, Hamburg | 22 | 66 | 19 | 59.4 | 0 | 151 | 6.9 |
Kyle Smith, Brandywine Heights | 6 | 14 | 9 | 81.8 | 4 | 41 | 6.8 |
William Harrison, Brandywine Heights | 22 | 48 | 43 | 75.4 | 8 | 147 | 6.7 |
Josh Himes, Oley Valley | 22 | 63 | 21 | 50.0 | 0 | 147 | 6.7 |
Delvon Brown, Reading High | 28 | 64 | 42 | 55.3 | 17 | 187 | 6.7 |
Emmanuel Cabreja, High Point | 19 | 43 | 35 | 61.4 | 2 | 123 | 6.5 |
Le'Quan Chapman, Exeter | 23 | 60 | 26 | 44.8 | 0 | 146 | 6.3 |
Adam DaCosta, Brandywine Heights | 13 | 29 | 10 | 52.6 | 13 | 81 | 6.2 |
Nick Meier, Oley Valley | 22 | 45 | 47 | 64.4 | 0 | 137 | 6.2 |
A.J. Sadowski, Brandywine Heights | 15 | 32 | 26 | 61.9 | 0 | 90 | 6.0 |
Marquis Blake, Exeter | 22 | 58 | 13 | 41.9 | 2 | 131 | 6.0 |
Kyle Wangler, Twin Valley | 22 | 43 | 27 | 50.0 | 15 | 128 | 5.8 |
Brad Botch, Muhlenberg | 25 | 48 | 27 | 69.2 | 20 | 144 | 5.8 |
Mick DiBenedetto, Fleetwood | 22 | 41 | 25 | 71.4 | 12 | 118 | 5.4 |
Jon Skinner, Wyomissing | 24 | 54 | 18 | 37.5 | 1 | 127 | 5.3 |
Matt Doyen, Central Catholic | 32 | 55 | 22 | 84.6 | 34 | 166 | 5.2 |
Anthony Johnson, Antietam | 24 | 55 | 14 | 56.0 | 0 | 124 | 5.2 |
Steven Heffner, Kutztown | 19 | 33 | 26 | 57.8 | 5 | 97 | 5.1 |
Patrick Johnson, Wyomissing | 23 | 46 | 7 | 43.8 | 18 | 117 | 5.1 |
Greg Bamberger, Fleetwood | 18 | 36 | 19 | 70.4 | 0 | 91 | 5.1 |
Jordan Brown, Gov. Mifflin | 23 | 41 | 32 | 65.3 | 0 | 114 | 5.0 |
Kahlil Valasquez, Reading High | 29 | 61 | 20 | 47.6 | 0 | 142 | 4.9 |
Jalan Branford, Reading High | 26 | 46 | 23 | 67.6 | 12 | 127 | 4.9 |
D.J. Shuttleworth, Schuylkill Valley | 22 | 36 | 26 | 49.1 | 5 | 103 | 4.7 |
JJ Heliger, Berks Christian | 19 | 32 | 20 | 47.6 | 5 | 89 | 4.7 |
Devin Overley, Wyomissing | 24 | 44 | 7 | 36.8 | 13 | 109 | 4.5 |
Israel Meletiche, Oley Valley | 21 | 34 | 12 | 80.0 | 14 | 94 | 4.5 |
Corbin Brosious, Conrad Weiser | 21 | 34 | 11 | 47.8 | 14 | 93 | 4.4 |
Taylor Hauck, Kutztown | 3 | 5 | 1 | 50.0 | 2 | 13 | 4.3 |
Matthew Cortazzo, Fleetwood | 21 | 40 | 10 | 38.5 | 0 | 90 | 4.3 |
Rob Nelson, Muhlenberg | 23 | 36 | 8 | 61.5 | 16 | 98 | 4.3 |
Peter Rowan, Holy Name | 24 | 44 | 11 | 47.8 | 0 | 99 | 4.1 |
Alex Jenkins, Brandywine Heights | 22 | 41 | 7 | 36.8 | 0 | 89 | 4.0 |
David Schleifenheimer, High Point | 1 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | 4.0 |
Nate Coffey, Wilson | 29 | 46 | 15 | 65.2 | 13 | 115 | 4.0 |
Freddy Caruso, Holy Name | 15 | 23 | 13 | 68.4 | 0 | 59 | 3.9 |
Chad Behney, Tulpehocken | 6 | 5 | 10 | 76.9 | 3 | 23 | 3.8 |
Evan Angstadt, Fleetwood | 20 | 33 | 8 | 53.3 | 0 | 76 | 3.8 |
Bret Cronrath, Fleetwood | 22 | 36 | 11 | 34.4 | 0 | 83 | 3.8 |
Wadkins Richardson, Tulpehocken | 21 | 27 | 24 | 64.9 | 1 | 79 | 3.8 |
Tradarius Haynes, Wilson | 7 | 13 | 0 | .0 | 0 | 26 | 3.7 |
Dan Dreibelbis, Conrad Weiser | 12 | 15 | 4 | 57.1 | 8 | 42 | 3.5 |
Justin Ashcroft, Central Catholic | 32 | 42 | 18 | 51.4 | 8 | 110 | 3.4 |
Luis Ramirez, Conrad Weiser | 18 | 27 | 4 | 40.0 | 3 | 61 | 3.4 |
Justin Era, Hamburg | 22 | 29 | 15 | 39.5 | 0 | 73 | 3.3 |
Michael Diudea, Tulpehocken | 23 | 24 | 10 | 47.6 | 18 | 76 | 3.3 |
DJ Robinson, Conrad Weiser | 17 | 17 | 18 | 64.3 | 4 | 56 | 3.3 |
Matt Sauer, Muhlenberg | 24 | 32 | 13 | 46.4 | 0 | 77 | 3.2 |
Mike Miller, Holy Name | 24 | 29 | 11 | 84.6 | 4 | 73 | 3.0 |
Justin Snyder, Oley Valley | 22 | 21 | 7 | 63.6 | 16 | 65 | 3.0 |
Brian Eliff, Holy Name | 22 | 20 | 15 | 68.2 | 9 | 64 | 2.9 |
Rex Otu, Gov. Mifflin | 19 | 26 | 3 | 33.3 | 0 | 55 | 2.9 |
Daniel Helinek, Wyomissing | 23 | 24 | 18 | 51.4 | 0 | 66 | 2.9 |
Jon Monteiro, Daniel Boone | 28 | 30 | 20 | 51.3 | 0 | 80 | 2.9 |
Jacob Fegely, Kutztown | 22 | 27 | 7 | 63.6 | 1 | 62 | 2.8 |
Andrew Hoffa, Central Catholic | 29 | 29 | 9 | 47.4 | 13 | 80 | 2.8 |
William Sandman, Hamburg | 12 | 9 | 9 | 52.9 | 6 | 33 | 2.8 |
Matt Keiffer, High Point | 20 | 24 | 5 | 55.6 | 0 | 53 | 2.7 |
John Klein, Berks Christian | 18 | 20 | 7 | 43.8 | 0 | 47 | 2.6 |
David Fear, High Point | 20 | 20 | 12 | 63.2 | 0 | 52 | 2.6 |
Tyler Lange, Hamburg | 22 | 23 | 6 | 40.0 | 5 | 57 | 2.6 |
Ben Wallace, Muhlenberg | 23 | 22 | 15 | 57.7 | 0 | 59 | 2.6 |
Wilfred Pena, Reading High | 20 | 15 | 15 | 75.0 | 6 | 51 | 2.6 |
Nathan Swoyer, Brandywine Heights | 22 | 19 | 3 | 60.0 | 14 | 55 | 2.5 |
Ryan Stubblebine, Conrad Weiser | 17 | 19 | 4 | 40.0 | 0 | 42 | 2.5 |
Eric Jefferson, Reading High | 16 | 15 | 2 | 50.0 | 6 | 39 | 2.4 |
Charles Long, Conrad Weiser | 17 | 13 | 13 | 72.2 | 2 | 41 | 2.4 |
Demerik Weglinski, Reading High | 20 | 18 | 12 | 42.9 | 0 | 48 | 2.4 |
Calvin Panghulan, Wilson | 26 | 26 | 8 | 50.0 | 0 | 60 | 2.3 |
Brian Jurgielewicz, Hamburg | 22 | 15 | 13 | 52.0 | 7 | 50 | 2.3 |
Stephen Benvenuto, Antietam | 22 | 20 | 8 | 61.5 | 1 | 49 | 2.2 |
Quang Nguyen, Berks Christian | 20 | 16 | 5 | 33.3 | 6 | 43 | 2.2 |
Aaron Sload, Muhlenberg | 22 | 18 | 7 | 38.9 | 4 | 47 | 2.1 |
David Fromuth, Berks Christian | 20 | 16 | 10 | 47.6 | 0 | 42 | 2.1 |
Patrick Keeney, Brandywine Heights | 13 | 11 | 0 | .0 | 4 | 26 | 2.0 |
Jim Leary, Gov. Mifflin | 1 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | 2.0 |
Efrain Nunez, Reading High | 1 | 1 | 0 | .0 | 0 | 2 | 2.0 |
Jeremiah Sanders, Muhlenberg | 2 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | 2.0 |
Andrew Gernert, Kutztown | 22 | 16 | 7 | 58.3 | 4 | 43 | 2.0 |
Stuart Kase, Wyomissing | 15 | 12 | 5 | 83.3 | 0 | 29 | 1.9 |
Andrew Tamaccio, Twin Valley | 21 | 11 | 18 | 45.0 | 0 | 40 | 1.9 |
Alex Moyer, Tulpehocken | 21 | 16 | 10 | 52.6 | 1 | 39 | 1.9 |
Jordan Snead, Reading High | 28 | 18 | 10 | 43.5 | 5 | 51 | 1.8 |
Maulvi Williams, Wilson | 16 | 13 | 0 | .0 | 1 | 29 | 1.8 |
Kelly Saylor, Daniel Boone | 26 | 17 | 3 | 50.0 | 10 | 47 | 1.8 |
Julian Carabello, Wilson | 28 | 21 | 8 | 38.1 | 0 | 50 | 1.8 |
Joe Cacchione, Wyomissing | 19 | 13 | 4 | 57.1 | 4 | 34 | 1.8 |
Derek Stephan, Tulpehocken | 22 | 13 | 14 | 58.3 | 0 | 39 | 1.8 |
Kywane Lindsay, Tulpehocken | 16 | 11 | 4 | 57.1 | 1 | 27 | 1.7 |
Zachary Eddinger, Oley Valley | 12 | 10 | 2 | 100.0 | 0 | 20 | 1.7 |
Jonathan Borrero, Antietam | 23 | 15 | 7 | 58.3 | 1 | 38 | 1.7 |
RJ Smith, Daniel Boone | 11 | 5 | 8 | 53.3 | 0 | 18 | 1.6 |
Dylan Engel, High Point | 21 | 14 | 5 | 38.5 | 0 | 33 | 1.6 |
Jake Verry, Conrad Weiser | 16 | 10 | 5 | 83.3 | 0 | 25 | 1.6 |
Brandon Bailey, Daniel Boone | 18 | 10 | 6 | 66.7 | 2 | 28 | 1.6 |
Brandin Snyder, Twin Valley | 11 | 6 | 0 | .0 | 5 | 17 | 1.5 |
Nick Lentz, Holy Name | 13 | 8 | 4 | 50.0 | 0 | 20 | 1.5 |
Matt Smith, Oley Valley | 15 | 9 | 5 | 62.5 | 0 | 23 | 1.5 |
Christian Jeznach, Gov. Mifflin | 13 | 7 | 3 | 42.9 | 3 | 20 | 1.5 |
Nathan Hirschbock, Oley Valley | 21 | 11 | 4 | 66.7 | 6 | 32 | 1.5 |
Gerald Burns, Wyomissing | 23 | 13 | 5 | 71.4 | 4 | 35 | 1.5 |
Hershey Walton, Reading High | 16 | 9 | 5 | 35.7 | 0 | 24 | 1.5 |
Nate Hartlieb, Schuylkill Valley | 19 | 8 | 12 | 54.5 | 0 | 28 | 1.5 |
Cristian Melecio, Wilson | 15 | 7 | 5 | 71.4 | 3 | 22 | 1.5 |
Brad Ohlinger, Wilson | 22 | 13 | 3 | 37.5 | 3 | 32 | 1.5 |
Matt Ziegler, Brandywine Heights | 11 | 5 | 4 | 50.0 | 2 | 16 | 1.5 |
Jordan Negron, Hamburg | 18 | 10 | 2 | 22.2 | 3 | 25 | 1.4 |
John Sawyer, Wyomissing | 13 | 7 | 3 | 33.3 | 1 | 18 | 1.4 |
Ernest Piper, Wilson | 8 | 5 | 0 | .0 | 1 | 11 | 1.4 |
Nick English, Tulpehocken | 11 | 6 | 3 | 50.0 | 0 | 15 | 1.4 |
Konlan Krick, Exeter | 7 | 4 | 1 | 50.0 | 0 | 9 | 1.3 |
Christian Menet, Exeter | 19 | 11 | 2 | 66.7 | 0 | 24 | 1.3 |
Josh Kleckner, Kutztown | 15 | 6 | 6 | 66.7 | 1 | 19 | 1.3 |
Adonis Fleming, Central Catholic | 27 | 10 | 12 | 42.9 | 2 | 34 | 1.3 |
Dave Pearson, Kutztown | 18 | 9 | 4 | 57.1 | 0 | 22 | 1.2 |
Ian Blessing, Holy Name | 9 | 5 | 1 | 50.0 | 0 | 11 | 1.2 |
Carlos Colon, Holy Name | 14 | 8 | 1 | 20.0 | 0 | 17 | 1.2 |
Skyler Lash, Wyomissing | 15 | 7 | 4 | 50.0 | 0 | 18 | 1.2 |
Jeffrey Miller, Fleetwood | 5 | 3 | 0 | 0.0 | 0 | 6 | 1.2 |
Nicholas Beeman, Hamburg | 15 | 7 | 1 | 20.0 | 3 | 18 | 1.2 |
Ira Andrews, Gov. Mifflin | 15 | 8 | 0 | .0 | 1 | 17 | 1.1 |
Abdul Cole, Tulpehocken | 16 | 3 | 13 | 81.3 | 0 | 18 | 1.1 |
Joey Snyder, Schuylkill Valley | 8 | 4 | 0 | 0.0 | 1 | 9 | 1.1 |
Laureno, Reading High | 3 | 1 | 0 | .0 | 1 | 3 | 1.0 |
Andrew Christman, Oley Valley | 5 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 5 | 1.0 |
Teddy Blaise, Tulpehocken | 8 | 3 | 1 | 50.0 | 1 | 8 | 1.0 |
Sam Nelson, Twin Valley | 1 | 0 | 1 | 50.0 | 0 | 1 | 1.0 |
Conor Donohoe, Fleetwood | 9 | 2 | 5 | 83.3 | 0 | 9 | 1.0 |
Jack Henry, Gov. Mifflin | 13 | 6 | 1 | 25.0 | 0 | 13 | 1.0 |
Scott Merz, Gov. Mifflin | 19 | 5 | 8 | 50.0 | 0 | 18 | .9 |
Kris Lopez, Gov. Mifflin | 19 | 6 | 6 | 33.3 | 0 | 18 | .9 |
Tyler Arabia, Central Catholic | 13 | 5 | 0 | 0.0 | 2 | 12 | .9 |
Jose Ortiz, Reading High | 13 | 5 | 0 | 0.0 | 1 | 12 | .9 |
John Henninger, Muhlenberg | 18 | 7 | 2 | 28.6 | 0 | 16 | .9 |
Peter Lipnicki, Twin Valley | 18 | 7 | 2 | 100.0 | 0 | 16 | .9 |
Brock Miller, Kutztown | 16 | 5 | 2 | 40.0 | 2 | 14 | .9 |
Mullen, Berks Christian | 16 | 6 | 2 | 33.3 | 0 | 14 | .9 |
A.J. Stump, Antietam | 22 | 6 | 3 | 37.5 | 4 | 19 | .9 |
Tyler Blood, Exeter | 22 | 7 | 5 | 62.5 | 0 | 19 | .9 |
Jean Joseph, Schuylkill Valley | 22 | 8 | 3 | 37.5 | 0 | 19 | .9 |
Kyle Chelius, Schuylkill Valley | 7 | 3 | 0 | .0 | 0 | 6 | .9 |
Sean Arevalo, Exeter | 14 | 5 | 2 | 100.0 | 0 | 12 | .9 |
Ian Bush, Gov. Mifflin | 7 | 2 | 2 | 50.0 | 0 | 6 | .9 |
Mike Martellacci, Exeter | 16 | 5 | 3 | 27.3 | 0 | 13 | .8 |
Matt McInaw, Twin Valley | 5 | 1 | 1 | 50.0 | 1 | 4 | .8 |
Ethan Tabakelis, Muhlenberg | 5 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | .8 |
Joe Ninni, Oley Valley | 15 | 4 | 4 | 100.0 | 0 | 12 | .8 |
Logan Lesher, Hamburg | 18 | 6 | 2 | 40.0 | 0 | 14 | .8 |
Edwin Sanchez, Antietam | 9 | 3 | 0 | 0.0 | 1 | 7 | .8 |
Jordan Jeter, Muhlenberg | 4 | 1 | 1 | 25.0 | 0 | 3 | .8 |
Joe Dicerchio, Central Catholic | 26 | 7 | 4 | 30.8 | 0 | 18 | .7 |
Bryce Pinkerton, Brandywine Heights | 9 | 2 | 2 | 100.0 | 0 | 6 | .7 |
Nick Butler, High Point | 6 | 2 | 0 | .0 | 0 | 4 | .7 |
Joel Snyder, Fleetwood | 12 | 3 | 1 | 50.0 | 1 | 8 | .7 |
Daniel Graczyk, Oley Valley | 11 | 2 | 3 | 60.0 | 0 | 7 | .6 |
Kurtis Hultz, Daniel Boone | 13 | 3 | 1 | 50.0 | 1 | 8 | .6 |
Kurt Kissinger, Hamburg | 10 | 3 | 0 | 0.0 | 0 | 6 | .6 |
John Nguyen, Daniel Boone | 14 | 2 | 2 | 100.0 | 2 | 8 | .6 |
Marcus Foster, Central Catholic | 28 | 7 | 2 | 33.3 | 0 | 16 | .6 |
Brian Reiger, Schuylkill Valley | 7 | 1 | 2 | 66.7 | 0 | 4 | .6 |
Ismal Vasquez, Muhlenberg | 7 | 2 | 0 | .0 | 0 | 4 | .6 |
Samuel Moran, Fleetwood | 9 | 2 | 1 | 50.0 | 0 | 5 | .6 |
David Baez Ortega, High Point | 11 | 2 | 2 | 100.0 | 0 | 6 | .5 |
Austen Hellerick, Daniel Boone | 15 | 2 | 4 | 66.7 | 0 | 8 | .5 |
Garrett Schoenly, Hamburg | 4 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .5 |
Kelvin Cortes, High Point | 2 | 0 | 1 | 50.0 | 0 | 1 | .5 |
Ben Reigner, Gov. Mifflin | 8 | 1 | 1 | 50.0 | 1 | 4 | .5 |
AJ Hedrick, Wyomissing | 2 | 0 | 1 | 25.0 | 0 | 1 | .5 |
Austin Toren, Wilson | 8 | 2 | 0 | 0.0 | 0 | 4 | .5 |
Daniel Galvez, Reading High | 13 | 2 | 1 | 25.0 | 1 | 6 | .5 |
Kyle Edwards, Twin Valley | 12 | 0 | 5 | 71.4 | 0 | 5 | .4 |
Jordan Davis, Daniel Boone | 20 | 3 | 0 | .0 | 2 | 8 | .4 |
Errick Lewis, Daniel Boone | 15 | 3 | 0 | .0 | 0 | 6 | .4 |
Mike Jones, Conrad Weiser | 5 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .4 |
Nick Taatjes, Conrad Weiser | 5 | 1 | 0 | .0 | 0 | 2 | .4 |
Kyle Kercher, Fleetwood | 21 | 1 | 6 | 66.7 | 0 | 8 | .4 |
David Horton, Schuylkill Valley | 19 | 2 | 3 | 50.0 | 0 | 7 | .4 |
Brenden Forrest, Hamburg | 14 | 2 | 1 | 25.0 | 0 | 5 | .4 |
Patrick Murphy, Hamburg | 6 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .3 |
John Custodio, Fleetwood | 6 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .3 |
Dariel Jiminez, Conrad Weiser | 3 | 0 | 1 | 50.0 | 0 | 1 | .3 |
Tanner Rankin, Brandywine Heights | 6 | 0 | 2 | 50.0 | 0 | 2 | .3 |
Dominic Seelig, Exeter | 19 | 1 | 4 | 66.7 | 0 | 6 | .3 |
Corey Bryan, Wyomissing | 13 | 2 | 2 | 50.0 | 0 | 4 | .3 |
Nathaniel Halter, Berks Christian | 12 | 1 | 1 | 50.0 | 0 | 3 | .3 |
Danny Schaeffer, Antietam | 8 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .3 |
Tom Natole, Holy Name | 9 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .2 |
Kenny Horning, Brandywine Heights | 10 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .2 |
Daniel Herr, High Point | 11 | 1 | 0 | 0.0 | 0 | 2 | .2 |
Chris Bilinski, Central Catholic | 23 | 2 | 0 | .0 | 0 | 4 | .2 |
Evan Elliot, Holy Name | 13 | 1 | 0 | .0 | 0 | 2 | .2 |
Dan Christian, Holy Name | 22 | 1 | 1 | 33.3 | 0 | 3 | .1 |
Maxwell Randolph, Kutztown | 17 | 0 | 2 | 100.0 | 0 | 2 | .1 |
Jovan Kemp, Kutztown | 16 | 0 | 1 | 50.0 | 0 | 1 | .1 |